Oglasi - Advertisement

Milan obelodanio sve detalje!
U novom izdanju emisije “Pitao bih za druga” na RED televiziji voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić ugostili su Ninu Kalinu, drugaricu Tanje Boginje i bivšeg učesnika “Elite” Milana Stojičkovića.

 

Oglasi - Advertisement

Milan je otkrio da su Maja Marinković i Luka Vujović tajno komunicirali preko njega.

 

– Luka je potajno komunicirao sa Majom preko mene. Aneli je rekla da je videla to kad je ušla, da se gledaju, komuniciraju. Ja sam mu bio najbliži i ona je preko mene ispitivala šta on govori, a Luka je preko meni govorio da joj dam šta treba – govorio je Milan.

 

Da Anita nije upala u priču da li bi završio sa Majom? – pitao je Joca.

– Mislim da ne bi jer je Maja neko ko vaga i to ne voli, a Asmin je drugačiji.

 

Kako ti deluje Anita? – pitao je Joca.

– Ja sam jednom rekla da je ona neverovatno lepa, ali i neverovatno glupa. Ne znam kako je posle pobede mogla opet da uđe u rijaliti. Ona je pričala da će ovo biti njena sezona i dupla kruna, a onda je završila sa Filipom. Emotivan rastanak sa detetom, a onda ga više nikad nije spomenula – govorila je Kalina.

– Svi su se oni zaigrali. Luka je imao ozbiljnu podršku sa Aneli i sad je mislio da će sa Anitom da to nadmaši. Kad su bile žurke i pokloni Aneli je rasturila sve – dodao je Milan.