Nova drama!
U toku je emisija “Pitanja gledalaca”. Voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje za Marka Janjuševića Janjuš. Njega je gledalac pitao zhbog čega je ranije sve najbolje pričao o Mileni Kačavendi, a onda to promenio.
– To je bilo na početku, dobro druženje i zaj*bancija. Kao i većina ljudi koji su se družili sa njom i promenili mišljenje – rekao je Janjuš.
– Stojim iza svih svojih postupaka. Svako ima pravo da promeni mišljenje – dodala je Milena.
Naredno pitanje bilo je za Aneli Ahmić.
– Da li se bojiš da Nora ne zavoli Asmina višeo od tebe ako bi se oni viđali? – glasilo je pitanje.
– Ne, ne bih imala problem da zavoli svog oca. Nikad nisam delila tu ljubav, svako dete to zaslužuje – rekla je Aneli.
– Narkomano i alkoholičarko, potrudi se da Nora sutra ne ogrebe oca, a za to si kriva ti – dodao je Ivan.
– Nikakav problem neću imati da nas voli podjedanko – rekla je Aneli.
– Nora je mene uvek više volela i žensko dete uvek više voli oca. Ja mislim da je vreme da Aneli shvati da se niko nije izblamirao kao mi i da smo najveći blam kao dva roditelja. Jedini problem je što ona ne da da vidim Noru, a to može da se vidi za dva minuta. Neka se potrudi da dođe sa malom, a ja ću svakako u Beogradu da budem sa Majom. Nora će od mene da ima sve u životu, a ja ću da plaćam alimentaciju – govorio je Asmin.
– Treba dakažeš da nas je podjedanko volela – dodala je Aneli.




