Bez dlake na jeziku!
Dača Virijević dobio je reč od voditeljke Ivane Šopić u emisiji ”Gledanje snimaka”, kako bi prokomentarisao Asmina Durdžića.
– Anđelo je lažno izljubomorisao na obraćanje Anđelovo Maji tokom podele budžeta, što je meni bilo smešno. On bi se udružio sa Kačavendom, neprijateljem svojim, samo da bi napakostio Anđelu, jer je on rekao da je Stanija najispravnija u celoj priči. Njemu se Maja jedino fizički dopada. Maja ne umišlja kada kaže da je Asmin provocira, to je istina. Majo, kada sam rekao da ti jedini verujem, to je tako. Nisam ja ostrašćen, nego je tako – rekao je Dača.
– Mislim da Asmina nije iznerviralo to što je meni Anđelo rekao ”loptice”, moguće da je to jer sam na kraju tokom podele budžeta rekla njemu ”volim te”’, ali Asmin zna da smo mi drugari. Što se mene tiče, ja vidim sve, to je jasno kao dan. Ja sam videla kada je igrala Stanija na metar od Asmina i mene, ona je ta koja prva provocira. Mnogi učesnici nam spletkare. Da, postoje stvari koje mu zameram, ono kad je ušao u radio-emisiju kad su gošće bile Aneli i Maja, nije mi se dopalo – rekla je Maja.
– Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran. Asmin kada me vidi samu na Doku, on je miran, ali kada mi se neko približi, on odmah tada ima gard. Nije mi se dalo da ovde makar imam pravog druga, da Asmin ide u rikverc. Da je Car seo pored mene, Asmin bi se obesio. Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu…Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima – kazala je Stanija.
– Ove godine sam bio mudriji kada je reč o ulasku u vezu sa devojkama. Ranije sam to radio kada mi se devojka dopadne, pa se svaki put desi da prođem kao bos po trnju. Što se Stanije tiče, ona ima pravo na to da misli da sam devojčica – rekao je Anđelo.
– Ti bre ne smeš da kažeš svoje mišljenje. O Asminu nisi rekao svoje iskreno mišljenje, svi vidimo kako se ti ponašaš – kazao je Luka.
– Ne mislim da mene Asmin gleda kao devojčicu. On mene nikada nije napao, uvredio, što nih ja njega?! – rekao je Anđelo.
data-nosnippet>




